Agencja Reklamowa Konin

agencja reklamowa konin

Agencja Reklamowa Konin – Inet-Studio. Jesteśmy profesjonalną agencją oferującą usługi reklamy internetowej zarówno na terenie Konina jak również całego kraju. W dzisiejszych czasach reklama ma ogromną moc i siłę w pozyskiwaniu nowego klienta. Internet to globalizacja, która pozwala nam sięgnąć poza wszelkie granice. Dzięki temu, możemy sięgnąć poza horyzont i dotrzeć tym samym do szerszej grupy potencjalnych klientów. Nasza firma pomaga w tym procesie.

Media społecznościowe dzięki temu, że posiadają szeroki zakres zarejestrowanych użytkowników stwarzają też możliwość pozyskiwania nowych klientów. Pomagamy w opracowaniu strategii reklamowej i na życzenie klienta prowadzimy fanpage na portalu Facebook.
Wśród naszej oferty klienci znajdą również usługi copywritingu. Jeżeli nie masz pomysłu na tekst na swoją stronę, bądź chcesz ogłaszać się na portalach ogłoszeniowych lecz po prostu nie masz na to czasu, zawsze możesz to zlecić nam. Chętnie zrobimy to za Ciebie.
Nasza agencja reklamowa oferuje przystępne ceny uzależnione jedynie od potrzeb naszego klienta. Przy projektach stawiamy na kreatywność, dobry, czytelny dla odbiorcy przekaz informacji. Nie trzymamy się sztywnych cenników, ponieważ każdy projekt jest indywidualny.

Agencja reklamowa konin
logo-cz

Telefon: 533 102 248

NIP: 665 138 60 73

Email: biuro@inet-studio.pl